Megkíméllek benneteket a testem látványától! De a legközelebbi találkozóra elviszem és aki ott lesz felpróbálhatja. Az sokkal többet elárul a cuccról, mint egy fénykép.
Jól jönne pár kép testen is , bepakolt zsebekkel .
Magyarhonban vettem, neten rendeléssel. A weboldal címe: www.thearmybox.com. Ebbõl nincs MTP-s verzió, de van MTP mintájú mellény, az Osprey MK4. Csakhogy az testpáncél, nem málhamellény.
Meg irjal! hol vetted ezt a mellenyt? Van MTP verzio is?
Hehe, most lefrissítettem az operát, és adja a fotókat is szépen Mondjuk én nem nagyon élek gugli alkalmazásokkal, fészre meg kéthetente egyszer nézek fel, szóval ez nem szempont. Nekem bevált
Operával nekem már alig mûködik valami. Nem jönnek be Google alkalmazások, van hogy a FB se töltõdik be vele. Emiatt nem is igazán használom az Operát.
Sima mezei laptopról netezek, windows-zal, meg nagy ritkán pc-rõl, szintén win. Okostelefonom nincs, tabletet meg csak barátnõm használ a munkájához, én legfeljebb egy gyors dühös madarazásra veszem kézbe Eddig operában néztem, nem jelenítette meg a képeket, de csak itt, a többi topikban (blog meg fórumtopikban is) igen. Most bejöttem foxból, gond nélkül mutatja Lehet azért, mert pár órás telepítésû fox, még semmilyen block-kiegészítõ nincs rajta. Na majd holnap ilyenkor
Saját épemen bejelentkezés nélkül is megjelennek a képek. Lehet csak megjegyez valamit a böngészõ.
Bejelentkezés nélkül a szöveg megjelenik nálam, de a képek nem. Most próbáltam ki. Hogy egy beregisztrált tagnál miért nincsenek képek, azt nem tudom. Talán telefonról nézed vagy valami olyan eszközrõl ami letiltja a képeket?
Eredeti hozzászóló Grafitos Ezigen..több ilyen szubjektív teszt is jöhetne Lesz még, csak legyen idõm leülni megírni és fényképezni.
Eredeti hozzászóló Dream_walker Nekem nem jeleníti meg a képeket. Nem arról van szó, hogy nem tölti be, hanem konkrétan nincs kép a szövegben. Volt már ilyen gond egy korábbi bejegyzésemnél, szintén csak egy felhasználónál. Ott se sikerült kideríteni mi volt a gond. Pedig ez a bejegyzésem is megnézhetõ regisztrálás nélkül is. Ha a képek is érdekelnek, akkor nézd meg a felhasználói adatlapomról nyíló galériában õket.
Ezigen..több ilyen szubjektív teszt is jöhetne
Nekem nem jeleníti meg a képeket. Nem arról van szó, hogy nem tölti be, hanem konkrétan nincs kép a szövegben. ui.: a gránátzsebbe pakolj gránátot komolyra fordítva a szót, egy köteg világítórúd esetleg?
Úgy mégjobb. Az enyémeim szalagosak és kicsit zavaró hogy mindenfelé lógnak róla. A gumis-zsinóros jobb megoldásnak tûnik.
Eredeti hozzászóló Tulelo A színével nem vagyok kibékülve és úgy tûnik hogy a hátulja is kicsit anyaghiányos, viszont tetszik az oldalán a zsinóros megoldás. Ha nem rejtõ színnek nézed, egész elfogadható. Világos, így nem rohad rád nyáron. A hálós anyag strapabírósságáról nem tudok nyilatkozni még, de elvileg terepen tesztelt hadi felszerelés. Majdcsak nem foszlik el egyhamar. A zsinór pedig gumis megoldás, így ha kell, kicsit nyúlik, igazodik is. Fénykép nem került fel róla, de a jobb oldali belsõ zsebben, külön pisztolyzseb van, két tárzsebbel.
Ez bizony jól sikerült leírás. A színével nem vagyok kibékülve és úgy tûnik hogy a hátulja is kicsit anyaghiányos, viszont tetszik az oldalán a zsinóros megoldás.
Eredeti hozzászóló degu kemeny jo hogy egyutt jar az agyunk! nekem is renyom van en ilyesmit tervezek mar evek ota de meg sosem jutottam el a mesterig: nekem van rugos fuggonytartom szal tudom mire gondolsz tuti otthon is hozza lehet jutni. Bocsi a késõi válaszért! Szép ez a megoldás, de nem túl helytakarékos. Én is gondolkodtam a kihúzható fiókon, de a szerelvények annyi helyet elvettek volna, hogy nem érte meg. Így is elég magasra került a fekvõhely, nehéz volt bemászni esténként. Idén alakítok az autón, kisebbre veszem a dobozok magasságát és egyedi tetõket kapnak. Készül egy külön konyhadoboz, amibe be lesz építve a gázfõzõ. Abban szélvédett helyen lesz, nem fújja ki a hõt a lábas alól a szél.
kemeny jo hogy egyutt jar az agyunk! nekem is renyom van en ilyesmit tervezek mar evek ota de meg sosem jutottam el a mesterig: nekem van rugos fuggonytartom szal tudom mire gondolsz tuti otthon is hozza lehet jutni.
Jó kis leírás lett, köszönjük!
Le a kalappal!