Blog Comments

  1. A. L. Ias's Avatar
    Megkíméllek benneteket a testem látványától! De a legközelebbi találkozóra elviszem és aki ott lesz felpróbálhatja. Az sokkal többet elárul a cuccról, mint egy fénykép.
  2. Laci's Avatar
    Jól jönne pár kép testen is , bepakolt zsebekkel .
  3. A. L. Ias's Avatar
    Magyarhonban vettem, neten rendeléssel. A weboldal címe: www.thearmybox.com. Ebbõl nincs MTP-s verzió, de van MTP mintájú mellény, az Osprey MK4. Csakhogy az testpáncél, nem málhamellény.
  4. mossberg-operator's Avatar
    Meg irjal! hol vetted ezt a mellenyt? Van MTP verzio is?
  5. Dream_walker's Avatar
    Hehe, most lefrissítettem az operát, és adja a fotókat is szépen
    Mondjuk én nem nagyon élek gugli alkalmazásokkal, fészre meg kéthetente egyszer nézek fel, szóval ez nem szempont. Nekem bevált
  6. TMIB's Avatar
    Operával nekem már alig mûködik valami. Nem jönnek be Google alkalmazások, van hogy a FB se töltõdik be vele. Emiatt nem is igazán használom az Operát.
  7. Dream_walker's Avatar
    Sima mezei laptopról netezek, windows-zal, meg nagy ritkán pc-rõl, szintén win. Okostelefonom nincs, tabletet meg csak barátnõm használ a munkájához, én legfeljebb egy gyors dühös madarazásra veszem kézbe

    Eddig operában néztem, nem jelenítette meg a képeket, de csak itt, a többi topikban (blog meg fórumtopikban is) igen. Most bejöttem foxból, gond nélkül mutatja Lehet azért, mert pár órás telepítésû fox, még semmilyen block-kiegészítõ nincs rajta. Na majd holnap ilyenkor
    Updated 05-04-2014 at 04:28 PM by Dream_walker
  8. A. L. Ias's Avatar
    Saját épemen bejelentkezés nélkül is megjelennek a képek. Lehet csak megjegyez valamit a böngészõ.
  9. TMIB's Avatar
    Bejelentkezés nélkül a szöveg megjelenik nálam, de a képek nem. Most próbáltam ki. Hogy egy beregisztrált tagnál miért nincsenek képek, azt nem tudom. Talán telefonról nézed vagy valami olyan eszközrõl ami letiltja a képeket?
  10. A. L. Ias's Avatar
    Idézet Eredeti hozzászóló Grafitos
    Ezigen..több ilyen szubjektív teszt is jöhetne
    Lesz még, csak legyen idõm leülni megírni és fényképezni.
  11. A. L. Ias's Avatar
    Idézet Eredeti hozzászóló Dream_walker
    Nekem nem jeleníti meg a képeket. Nem arról van szó, hogy nem tölti be, hanem konkrétan nincs kép a szövegben.
    Volt már ilyen gond egy korábbi bejegyzésemnél, szintén csak egy felhasználónál. Ott se sikerült kideríteni mi volt a gond. Pedig ez a bejegyzésem is megnézhetõ regisztrálás nélkül is. Ha a képek is érdekelnek, akkor nézd meg a felhasználói adatlapomról nyíló galériában õket.
  12. Grafitos's Avatar
    Ezigen..több ilyen szubjektív teszt is jöhetne
  13. Dream_walker's Avatar
    Nekem nem jeleníti meg a képeket. Nem arról van szó, hogy nem tölti be, hanem konkrétan nincs kép a szövegben.

    ui.: a gránátzsebbe pakolj gránátot
    komolyra fordítva a szót, egy köteg világítórúd esetleg?
  14. TMIB's Avatar
    Úgy mégjobb. Az enyémeim szalagosak és kicsit zavaró hogy mindenfelé lógnak róla. A gumis-zsinóros jobb megoldásnak tûnik.
  15. A. L. Ias's Avatar
    Idézet Eredeti hozzászóló Tulelo
    A színével nem vagyok kibékülve és úgy tûnik hogy a hátulja is kicsit anyaghiányos, viszont tetszik az oldalán a zsinóros megoldás.
    Ha nem rejtõ színnek nézed, egész elfogadható. Világos, így nem rohad rád nyáron. A hálós anyag strapabírósságáról nem tudok nyilatkozni még, de elvileg terepen tesztelt hadi felszerelés. Majdcsak nem foszlik el egyhamar. A zsinór pedig gumis megoldás, így ha kell, kicsit nyúlik, igazodik is.

    Fénykép nem került fel róla, de a jobb oldali belsõ zsebben, külön pisztolyzseb van, két tárzsebbel.
  16. TMIB's Avatar
    Ez bizony jól sikerült leírás.

    A színével nem vagyok kibékülve és úgy tûnik hogy a hátulja is kicsit anyaghiányos, viszont tetszik az oldalán a zsinóros megoldás.
  17. A. L. Ias's Avatar
    Idézet Eredeti hozzászóló degu
    kemeny jo hogy egyutt jar az agyunk!
    nekem is renyom van en ilyesmit tervezek mar evek ota de meg sosem jutottam el a mesterig:

    nekem van rugos fuggonytartom szal tudom mire gondolsz tuti otthon is hozza lehet jutni.
    Bocsi a késõi válaszért!

    Szép ez a megoldás, de nem túl helytakarékos. Én is gondolkodtam a kihúzható fiókon, de a szerelvények annyi helyet elvettek volna, hogy nem érte meg. Így is elég magasra került a fekvõhely, nehéz volt bemászni esténként. Idén alakítok az autón, kisebbre veszem a dobozok magasságát és egyedi tetõket kapnak. Készül egy külön konyhadoboz, amibe be lesz építve a gázfõzõ. Abban szélvédett helyen lesz, nem fújja ki a hõt a lábas alól a szél.
  18. degu's Avatar
    kemeny jo hogy egyutt jar az agyunk!
    nekem is renyom van en ilyesmit tervezek mar evek ota de meg sosem jutottam el a mesterig:


    nekem van rugos fuggonytartom szal tudom mire gondolsz tuti otthon is hozza lehet jutni.
  19. Amatorpe's Avatar
    Jó kis leírás lett, köszönjük!
  20. Dream_walker's Avatar
    Le a kalappal!
Oldala 1 of 2 12 UtolsóUtolsó