"A kaliforniai tûzoltók küzdenek a Ventura megyében Malibu felé tartó lángokkal,írja az NBC. A tûz miatt négyezer lakóház került veszélybe, sokakat ki kellett telepíteni, de senki sem sérült meg."
Képek:
http://index.hu/kulfold/2013/05/04/m...sztito_langok/
Ott tényleg nem árthat egy BOB. Az árvizet ki lehet védeni, de ha közeledik a tûz, akkor menni kell. Ha nem ér oda a tûz, akkor is, mert füstfelhõben lenni sem biztonságos.

