http://index.hu/belfold/2013/05/12/t..._a_nyirsegben/
http://www.youtube.com/watch?feature...;v=wJg_v38A7XA
Printable View
Már nem csak a valentin napot, a hálovínt, de a tornádót is importáltuk Amerikából.
"Katasztrofális pusztítás okozott hétfõ délután egy tornádó Oklahoma City egyik elõvárosában, Moore-ban, rengeteg a halott - jelentette az NBC televízió. A forgószél két általános iskolát földig rombolt és számos lakóházat megsemmisített az Oklahoma Citytõl délre fekvõ településen. Legalább egy épület lángokban áll.
A CNN magyar idõ szerint hajnal háromkor legalább 51 halottról ír, de a bejelentett halottak száma percrõl percre emelkedik."
http://index.hu/kulfold/2013/05/20/k...ott_a_tornado/
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kn9Qx9DtKck
Az áldozatok száma már majdnem megduplázódott.
"Nem végleges adatok szerint legkevesebb 91 – hivatalosan is megerõsített – halálos áldozata van annak tornádónak, amely hétfõ délután csapott le az Oklahoma állambeli Moore-ra."
Itt egy csomó kép is, meg néhány videó.
http://mno.hu/kulfold/lecsapott-a-to...haltak-1162061
Képek a tornádóról és a pusztításról.
http://galeria.index.hu/kulfold/2013...t_oklahomaban/
Kiderült hogy a média és a sajtó hazudozott az 51, aztán a 91 áldozatról, a 20 és a 40 halott gyerekrõl. Összesen 24 ember halt meg a tornádó miatt és ebbõl 9 gyerek volt az áldozatok között. Hazudoznak a nézettségért és az olvasókért, aztán napokkal késõbb meg átjavítják a számokat, csendben, kis betûkkel, amit senki se olvas el. Belehazudnak az emberek képébe a nagyobb nézettségért. Ha nincs hír, akkor csinálnak álszámokat, áladatokat, álstatisztikákat, álhíreket.
Média/sajtó: :hanyas:
Ez valószínûleg a legerõsebb vihar, ami ember lakta területet ér a Földön, mióta meteorológiai állomások és adatbázisok léteznek.
http://index.hu/tudomany/2013/11/08/...rina_es_sandy/
:(
Fúj a szél. :hogymi:
http://galeria.index.hu/kulfold/2013...gn=medialepedo
Már több mint 100 halott. Vietnám felé közeledik a közepe.
Eddig 1.000-1.200 halott.
http://index.hu/kulfold/2013/11/09/s...b_tajfunjaban/
Ma reggeli hírekben mát több mint 10 ezer halottról beszéltek.