Ezt és egyéb katasztrófákról való értesítést akar megvalósítani az Angol kormány. Ennek a fõpróbája lesz az elkövetkezõ hetekben.
Bõvebben itt.
Természetesen a kommenteknél már megindult a paranoid találgatás ahogy ez lenni szokott. Lehet elítélhetõ de én nem hiszem hogy megakarna ölni a kormány.

