-
Teafa olaj
Sziasztok.
Úgy érzem, a rám gyakorolt hatása miatt meg kell említenem ezt az igazán csodálatos kivonatot. A fejbõröm télen gyakorta megfázik és hámlani kezd(nem korpás)..bõrgyógyász javasolta a teafaolajat. A samponhoz keverve néhány héten belül lecsökkentette a tüneteket.
Utánaolvasva tényleg egy csodás anyagról van szó, amit érdemes alaposan megismerni. Azóta a tusfürdõhöz is keverek belõle, frissíti és dezodorálja a bõrt. Rendszeresen használom és nagyon bevált.
Gomba-baktérium és vírusölõ szer, mely az immunrendszert is támogatja..
http://www.provitamin.hu/pictures/ar.../teafaolaj.jpg
Itt egy cikk a hatásairól:http://szabadonebredok.info/teafaola...-antibiotikum/
-
Elképesztõen erõs az illata, már-már zavaróan, de ettõl függetlenül mûködik. Borotválkozás utáni arcszeszként is használható amúgy.
-
Agresszív, de ezen kívül nekem is pozitív tapasztalataim vannak
-
Keverési arány? Tesztelve többféle aránnyal?
-
Kinyomod a teneredbe a sampont, aztán rácseppentesz 5-10 cseppet a fiolából. Ha kevés, azt is érezni fogod, ha meg sok, akkor mindenki más is érezni fogja :)
Arcszesznek úgy használom, hogy egy vattadarabot beitatok vele (ne tocsogjon), és azzal végigmegyek az arcomon.
Nyílt sebbe ne kerüljön, meg nem árt, csak besza-behu lesz tõle :D
-
Szia,
Az Illo olajok topic 6. hozzaszolasakent en is irtam rola.
Bel
-
Én ezt a hidegen sajtolt Teafa szappant használom, nékem bevált, igaz a jót meg kell fizetni.
http://www.illatszerszakuzlet.hu/ima...afaszappan.jpg
-
teljesen lenyúzódott vízhólyagba (nemtom hogy hívják azt igazából) nyugodtan mehet töményen... szerintem nyílt sebbe is ha úgy van, hogy kell a fertõtlenítés és a gyors gyógyulás, nem kell anyámasszony katonáskodni :D
ugyanakkor ha valakinek van jó/rossz tapasztalata a nyílt seb kezelésérõl vele akkor megerõsíthetne, vagy cáfolhatna :D