Csatolmány 8687
Egy évvel ezelõtti képek a csernobili Zónából, egy magyar fotóstól:
https://index.hu/nagykep/2019/04/25/csernobil_2019/
A régi iskolám. Úgy néz ki mint egy épület Csernobilban. Rég bezárták, de érdekes hogy az épületet és a területet is hagyták az enyészetnek.
https://www.google.com/maps/@46.7716...7i16384!8i8192
A durva hogy Google-n se találok róla semmit. Mintha soha nem is létezett volna az iskola. Se a régi nevére nem dob ki találatot, se az újra, se arról nem találok hírt hogy bezárták.
Mégis találtam valamit. Hát, ez igen... Ez tényleg kész Fallout.
https://www.facebook.com/jozsi.bacso...33736186708538
Fura hogy még megvannak az öntöttvas radiátorok :)
Mi történne ha az emberiség az egyik pillanatról a másikra eltűnne?
https://www.youtube.com/watch?v=Akdj2pXDWqU