-
Csenyéte:
https://www.google.com/maps/@48.4366...7i16384!8i8192
Érdemes végigjárni a Google utcanézővel...
-
Rákerstem Kirgizisztánra, mondom megnézem Google utcanézővel a fővárosukat, biztosan nagyon szép. Random klikk és...
https://www.google.com/maps/@42.8601...l=en&entry=ttu
:hipnozis: :huuu:
-
-
Idézet:
Eredeti hozzászóló
TMIB
Vegyük meg együtt, a fórum törzsközössége. :)
-
Nyilván jó poénnak tűnik egy 40 hektáros katonai terület megvásárlása, de azért ez eléggé siralmas állapotban van, bár kellő mennyiségű őrültséggel és még több munkával kipofozható a hely. Szerintem az ár kicsit magas, tekintve, hogy Minnesotában van, ahol nyáron a bantuk is ropogósra sülnek, télen meg a jegesmedvék is pufajkát húznak. Szóval passzolom ezt a páratlan lehetőséget, Coco vagyok, nem hülye :D