Eredeti hozzászóló
Tulelo
Ott van a fekete fickó a város közepén a sok csapdájával és fegyvereivel, õ megvan egyedül.
Amíg nem felejti el, hogy a puska hangos, és nem találkozik egy olyan hordával, mint ami az öreg halálakor volt a 2. évad végén. De feleannyi is elég lenne, elsõ 40-50 zombi felakad a csapdákon, a többi meg átmászik rajtuk.
A nõ az erdõben elég rossz állapotban volt, de õ is túlélte a dolgokat és saját magával végzett. Mondhatjuk hogy mentálisan nem volt jól, de fizikailag egészséges volt.
Erre nem emlékszem, ez már az új évad, vagy csak kihagy az agyam?
A holtak földjében azt csinálták. :) (Nekem egyáltalán nem tetszett az a film, viszont a gyûjtögetõs dolog elég logikus volt benne.)
Ezt még sajnos nem láttam, ha beszerzem pótolom.