https://pbs.twimg.com/media/CDoSmTMWgAMYPKe.png
https://pbs.twimg.com/media/CDoRlawWAAII86G.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CDoQRKCWgAMImdN.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CDoO_RwWEAMJ0Uh.png
https://pbs.twimg.com/media/CDoO6nlWYAEfNIA.jpg
Printable View
Tüntetõk rohamozták meg a tûzoltóság épületét. A rendõrök járõröket küldtek oda.
http://i.imgur.com/dTNF0TA.png
http://1y7vgdz53a11xyb91s53s6d6.wpen...PM-640x336.png
4 különbözõ helyen csaptak fel a lángok, a szél miatt terjed a tûz.
5000 rendõrt és 5000 Nemzeti Gárdistát akarnak kivezényelni a területre.
Valószínûleg újabb üzletet kezdtek fosztogatni.
Egy riportert egy civil mentett meg egy sörétes puskával. (Errõl majd késõbb bõvebben is írok.)
A tûzoltók fecskendõit meg késekkel szurkálták ki a zavargók.
Dobálták õket, a rendõrök meg visszadobálták a köveket és téglákat.
https://www.youtube.com/watch?v=cQ-fJX47-r0
Anyuka megtalálta a tömegben a zavargó fiacskáját.
http://i.imgur.com/ZfUCxXO.gif
Nevelni kell ezeket a mai fiatalokat. :D
Ne fosztogass, mert anyád hülyére pofoz.
Indexen egy cikk az eseményekrõl.
http://index.hu/kulfold/2015/04/28/r...baltimore-ban/
Látom azóta se csitultak a dolgok és sokkal súlyosabb a helyzet mint tegnap tûnt. :hogymi:
https://pbs.twimg.com/media/CDp3mWBWAAEThI-.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CDroodeUsAEZc5_.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CDr-yh6UgAAVHqK.jpg
A fenti kép egy olyan bolt amit egy család 30 éven át üzemeltetett. Egy fekete nõ sírt a képernyõn hogy ott dolgozott és most hogy szétverték az üzletet, ezzel egy csapásra elveszítette a megélhetését.
1 idõsek otthonát porig égettek.
http://thefederalistpapers.integrate...more_Thugs.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CDrXrXnUsAAgX2a.jpg
Bolt szenvicseket oszt a Nemzeti Gárdának.
https://pbs.twimg.com/media/CDsd18pWYAEp6NO.jpg
http://i.imgur.com/dlZfZX4.png
Idõs nõ mutatja hogy a boltját megrongálták.
A zavargásokat bandák és szélsõséges csoportok szervezik. Az egyik képen 3 pózol együtt. A Bloods a Crips és a harmadik úgy tûnik mintha Nation of I. lenne. De a Fekete Párduc nevû szélsõséges csoport is benne van.
Ez a fickó meg a nõ elállta a rendõrautók útját, azért tartóztatták le õket.
http://i.imgur.com/uxcqISy.png
http://media4.s-nbcnews.com/i/newscm...f7cc9de1b0.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CDtIUt1UkAAqoZQ.jpg:large
https://pbs.twimg.com/media/CDsERe0UsAAa1R2.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CDsq6JEWYAA4QYU.jpg
Volt amihez nem nyúltak a fosztogatók. (munkás bakancsok)
http://i.imgur.com/etgYcbB.jpg
http://www.cctv-america.com/wp-conte..._471428368.jpg
Közben folytatódnak a tüntetések jelenleg is.
Lövöldözés is volt, a tévé azt mondta hogy egy rendõrt is megtámadtak.