..kicsit nézzetek körül amerre jártok és csendesen ücsörögjetek el egy padon ,az embereket figyelgetve.
Zombik?
Aki mindenféle hosszú vagy rövid távú terv nélkül él...annyi az élete,hogy megissza a magáét minden nap...hogy melózik,eszik,alszik....aki csak ül a padon és várja a szoc.munkást az ételhordóval,a tûzifával...aki kidobja maga alá a szemetet,a sörös dobozt,a csikket,oda dobja a szemetjét az árokpartra,a fasorba....aki nem készül semmire,nem épít,alkot semmit....aki nem agyal folyamatosan az élete jobbá tételén....stb.
Nos Õket hogyan nevezzük?...pedig vannak bõven! :cry:

