Eredeti hozzászóló
raktaros
Valakinek van ötlete földben lévõ darázsfészek ártalmatlanítására?
Földben van egy darázsfészek, folyamatos a darázsforgalom, veszélyes így a kert azon része.
Múltkor kapott fáradtolajat arra benzint és gyújtást. Másnap alig lézengett ott darázs, gondoltam kiásom a fészket, de egy ásónyom után nem tudtam követni a járat irányát, mert nem látszott.
Betemettem, megtapostam.
Most újra kifúrták. Gondoltam most egy ásónyom, majd ha újra fúrnak újabb ásó, aztán egyszer csak meg lesz fészek.
Most "elõkezelés" nélkül ástam egyet, aztán ásót eldobva csapkodhattam magamról a darazsakat, mert egybõl rámtámadtak. Megúsztam 6 szúrással, de most felbosszantottak.
Milyen itthon lévõ dolgokkal próbálkozzak?
Most este megpróbálok szappanos forró vizet, volt akinek bejött. De azt is írják, hogy addig eredménytelen a dolog amíg a királynõ él mert folyamatosan rakja a petéket és kelnek ki.