Attól is függ, hogy milyen gépen vagy. Ez a film jutott eszembe, ahol csak 3-an ültek egy kisgépen és nem igazán volt mit felhasználni, ráadásul senki sem tudta az útvonalukat:
http://www.imdb.com/title/tt2226597/
Printable View
Attól is függ, hogy milyen gépen vagy. Ez a film jutott eszembe, ahol csak 3-an ültek egy kisgépen és nem igazán volt mit felhasználni, ráadásul senki sem tudta az útvonalukat:
http://www.imdb.com/title/tt2226597/
Az alapvető kérdésre válaszolva, hogy mit vinnék magammal a repcsi fedélzetére persze úgy, hogy fel is engedjenek én a következőket tartottam/tartanám magamnál:
- 2AA-s elemlámpa tartalék lítiumos elemekkel
- taktikai toll/kubotan
- paracord karkötő
- karóra
- energiaszeletek
- mini elsősegélyhez alapok
- vízeskulacs
Ezek biztosan nálad lehetnek. Néhány alkalommal utaztam már ìgy. Nyilván ha egy ridegebb, zord kinézetű tollat választasz akkor azt visszatarthatják.
Kíváncsian várom, ki mit cserélne le vagy tenne még hozzá!?
Nem tudom, reptéri biztonságiak imádnak szemétkedni. Még az is kínjuk volt hogy BDU nadrágban voltam mert hogy "túl vastag, nem bírja átvilágítani a gép". Röhej. Aztán úgy megtaperoltak hogy azt hittem Kovi filmbe kerültem. Persze üres volt minden zsebem, de azért 2 átvilágítós helyen is keresztül parancsoltak a tapogatás előtt. Jó hogy már nem repülök sehová, az a néháyn alkalom is bőven elég volt, még sok is. Nem beszélve az elsőt, amikor meg is loptak a reptéri biztonságiak. Az egy nagy bűnöző bagázs... :-/
Aláírom, hogy szeretnek kötekedni. Én is szívesebben öltöznék úgy, ahogy szoktam de az túl kirívó lenne és tuti nem engednének át soha... Sajnos trükközni kell. :-/