Homokmacska elkapott egy viperát és megeszi
http://cdn1.arkive.org/media/55/5578...g-on-viper.jpg
Printable View
Homokmacska elkapott egy viperát és megeszi
http://cdn1.arkive.org/media/55/5578...g-on-viper.jpg
Hátha valaki még nem látta:)
http://comment.blog.hu/2013/05/03/a_...etu_olvasoknak
Titánium fogak?..nem
http://agmetalminer.com/2011/05/20/w...et-metal-gear/
A mackó miatt biztosan tele lett a gatya. :haha: