A lángoló gumi füstje nem túl egészséges. Ha az lenne akkor lehetne vele tüzelni. Az égõ mûanyag füstje is káros, azért tilos fûteni vele. Ezeket még én is tudom, pedig nem vagyok szakértõ. :)
Inkább azon drukkoljanak a szakértõk hogy a szél ne a település felé fújja a füstöt.

