Nekem nem akart mûködni, pedig szerinte csatlakozott a hálózathoz, mégsem jöttek be oldalak.
De majd próbálkozom még vele.
(Többi vpn cucc megy rendesen)
Printable View
Van ezzel egy gond. Ha titkosítasz, akkor felmerül a figyelőkben az a kérdés, hogy "vajon mit takargat ez a valaki? talán nem rosszban sántikál?". Aztán a titkosítás nem más, mint a figyelem felhívása arra, hogy valamit talán takargatsz, mert ez az első amire a mindent látók gondolni fognak. Persze lebeszélni nem fogok senkit ezeknek a használatáról, de itt a kérdés. Ha nem csinálsz semmi illegálisat, csak érdekelnek témák, véleményed van, megnézel néhány meztelen nőt a világhálón. Egyik se illegális akkor kit érdekel? Jó hogy figyelnek olyan embereket, akik semmi rosszat nem tettek? Nem jó, mert Alkotmány-ellenes, jog-ellenes, az ember személyes dolgaiba beleolvasás és belehallgatás egyáltalán nem etikus és eléggé félelemkeltő. Sajnos túl sok mindent nem lehet ellene tenni.
http://farm4.static.flickr.com/3301/...4c656bb78b.jpg
"Jelentős biztonsági incidenst jelentett magyar idő szerint péntek éjszaka a Facebook: egy hiba következtében 6 millió felhasználó személyes adata szivárgott ki."
http://hvg.hu/tudomany/20130622_6_mi...adata_szivargo
Ezért legyen külön email címed csak erre és ezért ne adj meg semmilyen személyes adatot.
Mobilszámokat lop a Facebook - a közösségi oldal szerint "csak" egy hibáról van szó
"Kártevőként azonosítja a Facebook androidos alkalmazását a Symantec Norton biztonsági szoftverének legújabb verziója, a cég szakemberei szerint nem véletlenül.
Az androidos Facebook-alkalmazás legelső indításakor, még mielőtt a felhasználó bármilyen belépési adatot megadna, az alkalmazás elküldi a készülékben lévő SIM-kártya telefonszámát a Facebook központjába - közölte a Norton."
(HVG)
Igazából a topic címe egy oximoron. A "biztonságos" és az "internetezés" az két egymásnak ellentétes szó.
http://index.hu/tech/2013/07/07/soha_tobbe_maganelet/
Jók a meglátásaid. :thumbup
Kuruc0t törölték a FB-ról tegnap, de újra gyorsan gyarapszik a kedvelõk száma :).
Az annyira "toleráns banda" nem tudja sem tolerálni, sem megcáfolni az igazságot inkább elhallgattatni próbálják...
Most olvasom hogy a második FB oldalukat is töröltették.
“If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.”
― George Orwell
"A szabadság az a jog, hogy elmondhasd az embereknek amit nem akarnak hallani."
Orwell ezt nagyszerűen megfogalmazta. És innen lehet tudni hogy nincs szabadság. De ez már inkább a "Magyarország sodródása a diktatúra felé" topicba való. Lehet hogy majd átteszem.
Újra 3.300-nál tart :)
Tulajdonképpen, igaz lehet amit írtak valahol, hogy ennek a törlésnek csak annyi értelme van, hogy az a tev banda valamit felmutasson a pénzelõinek...