Ok, felemelem 100-ra. :)
Printable View
Ok, felemelem 100-ra. :)
Köszönöm ;).
A fórum nem működött órákon át, adatbázis hibát jelzett.
Az utóbbi néhány napban már volt ilyen gondja, úgy tűnik hogy ma tetőzött a probléma.
Azért írtam egy üzenetet a szolgáltatónak is, hogy nézzenek utána a dolognak.
Próbáltam egy bemutató hsz-t írni tele képpel:
Idézet:
You have included a total of 23 images in your message. The maximum number that you may include is 8. Please correct the problem and then continue again.
Images include use of smilies, the BB code [img] tag, and HTML <img> tags. The use of these is all subject to them being enabled by the administrator.
Maximum 8 kép lehet egy hozzászólásban. Próbáld úgy feltölteni, hogy hozzászólásonként 8-at. :)
Eltűntek? Hol? Olyan volt hogy áthelyeztem hozzászólásokat egyikből a másik topicba. Azok nem tűntek el, csak máshol vannak. Például a kutyás-veszekedést áttettem a kutyatámadások topicba az eredeti helyéről.
De a probléma csak annyi volt, hogy 200 felhasználóig garantált a működés, és volt hogy 1300 felhasználó volt fent egyszerre. Vagy 50 valós, a többi keresőrobot és hasonló. Viszont állítottam a fórumon és utána már jó lett, azóta nem volt egyszerre kétszáz, csak 100-150. :)
Jó bocs, rájöttem, hogy csak a profil alatt nem listázza a hozzászólásaimat június 21. elõtt.
Egyébként nem gondolkodtál még rajta, hogy a fórum olvasását is regisztrációhoz és belépéshez kötnéd?
Ez elég durva, hogy a robotok ilyen számban itt vannak! Regelni is tudnak vagy csak "nézik" a fórumot?
Szinte soha nem tudnak beregisztrálni, azt már megoldottam. :) Havonta 2-3-nak sikerül, de rögtön törlöm őket.
A robotok nézik a fórumot, főleg a Google, de az fontos, mert csak úgy találják meg az érdeklődők a fórumot ha a Google keresőrobotja dolgozik.
Megint nem jelenik meg a hozzaszolasom, amig admin nem hagyja jova...???