Ez olyan mint a Robotzsaru 1-ben a gyár. Ha minden hordó vasból lenne, akkor meg Fallout helyszínnek látszana.
http://444.hu/2015/04/09/gyorsan-men...-nagyon-durva/
Ez olyan mint a Robotzsaru 1-ben a gyár. Ha minden hordó vasból lenne, akkor meg Fallout helyszínnek látszana.
http://444.hu/2015/04/09/gyorsan-men...-nagyon-durva/
Ha ez igaz, az egyrészt nagyon durva, másrészt elég gáz a kormányra nézve...
Saját képek:
Ezt egy erdõ közepén megbújó vadászrejtekhelyrõl készítettem..a hordó és a leharcoltság miatt azonban szerintem becsúszik ide isCsatolmány 5499
Ez a kettõ szintén a Bükkszéki hétvége trmése..egy kb 10 m2-es beton õrbódé. balra elõl illemhelység lefolyóval(a pöcegödör kb 10 méterrel lejjebb volt téglával kirakva) Belül körben beton priccsek..kb 4-5 õrnek lehet megfelelõ
A tetejére anno lépcsõ vezetett..onnan lehetett pásztázniCsatolmány 5500Csatolmány 5501
Scooby doo
http://i.imgur.com/MQlDc.jpg
Charlie Brown és Snoopy
http://i.imgur.com/bs5qpUT.jpg
Méra, Kolozsvár mellett, 2012. december 9.
Csatolmány 6204Csatolmány 6205Csatolmány 6206Csatolmány 6207
fontrol a negyedik kepen a varos ugy nez ki mint malmedy a halal 50 oraja cimu filben a bombazas utan:)
Pedig tényleg New York egyik külvárosa. Alphabet City. Rommá bombázta az igénytelenség. :hogymi:
Itt van 3 másik kép is.
https://c1.staticflickr.com/3/2581/4...f51ca4a88b.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-xLlfdQMzdG...70s%2B(35).jpg
http://dismagazine.com/uploads/2011/...in-Ruins-2.jpg
hat eleg gazul nez ki, fene se gondolta volna, hogy ez new york-ban van.
tudok egyet en is, ha meg nem volt itt. a veszpremi pokoli torony, mar a neve is milyen jo hangzasu mi:) sokat elarul a helyrol.
veszprem szelen talalhato iparnegyedben az egykori munkas szallo kapta ez a nevet. a 90-es evek elejen ide koltoztettek ki a ciganyokat a varosbol. akkor meg eleg szepe jol karban tartott epulet volt. sokan a cigok kozul meg jobban is jartak, hogy ide kerultek.
aztan szepen lelaktak az egeszet. se viz se villany se szemet szallitas. allatok (lo, diszno, birka) az epuletben, volt mar diszno vagas is a negyedik emeleten:)
epeszu ember a kornyekre se mereszkedik, foleg nem este.
a lepcsohazban vak sotetseg van, se korlat a lepcsok mellet. a lift mar ezer eve nem mukodik es meg a lift ajtot is leloptak. volt is halaleset mert valaki belezuhant a liftaknaba. szoval amolyan igazi mad max-es vilag
amugy kivulrol nem nez ki olyan szarul mint amilyen belul. a varos kolt ra, hogy ne nezz ki ugy mint egy bombazas utani epulet. pont mint az iskolas sztoriknal, probaljak eltusolni azt, hogy mi van belul. csak kivulrol ne latszodjon.
http://www.origo.hu/itthon/20090929-...toronybol.html
Valahol Dél-Amerikában van egy be nem fejezett torony amiben élnek saját törvény szerint népek, elég nagy. Nem tudom hogy hívják, és hol van, de az is érdekes prepper szempontból
tenpenny tower :haha:
http://www.onlysp.com/wp-content/upl...enny-tower.jpg
Én is pont erre gondoltam. :)
szerintem nem ez volt az amirõl írtam :D
Tûzvész után 1 hónappal így néz ki az erdõ. (Fallout 4?)
http://i.imgur.com/bFl4WuL.jpg
Katonák hátrahagyott szolgálati autói, belegyógyulva a természetbe.
https://scontent.fdtw1-1.fna.fbcdn.n...05&oe=56DD8AF6
Víz alá került temetõ
https://scontent.fdtw1-1.fna.fbcdn.n...f3&oe=56E8781F
Hajóroncs
https://scontent.fdtw1-1.fna.fbcdn.n...35&oe=56F28898
Bushcraft közösség FB oldaláról kép. Rögtön arra gondoltam, hogy ez tökéletes lenne egy Fallout film forgatásához.
https://scontent.fdtw1-1.fna.fbcdn.n...97209792_o.jpg
Link a többi képhez. https://www.facebook.com/bushcrafttu...type=3&theater
Aral-tó. Illetve ami maradt még belõle.
Szép nagy volt, akkora hogy nem is tó volt, hanem inkább tenger. Megközelítette Magyarország területét. Aztán a kormánynak volt egy fantasztikus ötlete, hogy a tavat tápláló két folyót elirányítják, öntöznek vele más területeket. Úgyhogy a szép nagy tóból lett egy kiszáradt meder. (Nem a globális felmelegedés okozta.)
https://hu.wikipedia.org/wiki/Aral-t%C3%B3
https://upload.wikimedia.org/wikiped...a1989_2014.jpg
http://assets.rappler.com/612F469A6E...0x500captn.jpg
https://themoscowtimes.com/static/up...665d2232a8.jpg
http://katieaune.com/wp-content/uplo...6865321643.jpg
http://www.mirutadelaseda.com/wp-con...ty-800x450.jpg
http://tailsofwonders.com/wp-content...ships_aral.jpg
Itt van néhány érdekes kép:
https://www.warhistoryonline.com/art..._prevails.html
7 nagyon modern város, amik szinte teljesen lakatlanok, mert senki nem akar ott élni
https://brightside.me/wonder-curiosi...-there-410510/
Tegnap fényképeztem. Azt gondolhatná akárki, hogy ez valami város széli lerobbant gyártelep lehet. De ez óriási tévedés, mert ez a városközpontban van, szó szerint a város közepén, a turistáknak fenntartott helyen. :huuu: Pár méterrel mellette húzódik a sétáló, ami mellett a olyan információs kis táblák vannak kitéve, amiken város híres eseményeirõl írnak. Nem tudom hogy fér meg a poszt-apokaliptikus gyárépület és a turizmus, de úgy tûnik hogy a városvezetést nem zavarja. Mondjuk talán valóban különlegesség lehet hogy egy rendezett kisváros közepén egy ilyen batár nagy romhalmaz van. :haha:
https://i.imgur.com/VyjdVr3.jpg
Egy vasszobrásznak kiváló kiállítóterme és mûhelye lehetne ezen a forgalmas helyen! :D
Miért nincs összefirkálva?
Ez sem a város szélén van, sok ember jár erre minden nap munkába menet-jövet az ipartelep felé:
Szombathely szégyenfoltjai
(Képre kattintva sok kép van a galériában, a húsipar tavaly lebontva, a mellette lévõ nagy cég vette meg.)
Á, ott jártam. Detroit rosszabb negyedei úgy néznek ki, hogy minden harmadik épület vagy be van deszkázva, vagy le van égve. Fekete korom a házakon, félig-meddig a lángok martalékai, azokban tanyáznak a drogosok is. Minden lefestékszórózva, de teljesen. Folyik a víz a tûzcsapokból, csõtörésnél folyó megy keresztben az úton. Nincsenek gyors éttermek, se rendes üzletek, mert mindenki elmenekült. Ami megmaradt az a mûkörmös/parókás, zálogház és a szerencsejátékos-kocsmás helyek. De ebbõl a háromból sok van, hajtasz az út mellett és ezek váltogatják egymást. A városközpont persze jobban néz ki, de a franc se akarna ott élni, fõleg hogy körbe van véve gettókkal. 1.86 millió lakos élt a városban az 50-es években, de 2012-ben már csak 700.000 ember élt ott. Aki teheti, elmenekül.
Ja en is jartam ott, tudom mirol beszelsz. Minden uzlet ami meg mukodik ugy van vedve mint egy eroditmeny, raccsal, kamerakkal es kivetel nelkul az osszes alacsonyabb epulet tetjen 2m magas penges drot volt. Beszelgettem egyszer egy hatarorrel aki ott elt, es azt mondta, hogy mento tuzolto csak akkor megy ki ha a rendorok biztositanak vedo kiseretet. Az egyik autoalkatresz gyarba mikor mentem komoly fegyveres biztonsagi orork voltak, de nem csak pisztolyokkal, hanem komoly puskakkal. Szurrealis az egesz varos, tiszta robotzsarus.
Csernobil-ban valami gyárfelirat-szobor féle.
Bal oldalt az a félkör forma úgy néz ki mint a Fallout-ban a pince-bejárat.
https://scontent-lax3-2.xx.fbcdn.net...6e&oe=5B5C9937
Eladó egy kaliforniai bányászfalu. 121 hektár föld, épületekkel. 1 millió dollár alatt meg lehet vásárolni.
https://www.sfgate.com/realestate/ar...photo-15710910
Milliárdos lennék, megvenném és ott forgatnék Fallout filmet. Eléggé New Vegas-os az egész falu. :cool:
Mohave sivatag
http://mymojave.tumblr.com/