MREVOLUTION,
köszönöm. Kutatok még a témában, csak gondoltam itt is rákérdezek hátha van valakinek tapasztalata.
Kísérletezni nem akarok, sem idõm sem pénzem rá :(.
Egyszer valahova a fórumra betettem az engedély nélkül építhetõ dolgokról.
Pince ha jól emlékszem 20 légköbméterig engedélymentes.

