Szép napot mindenkinek, ültetni való csicsóka gumót keresek, remélem még nem késtem el vele....keresek még takarmánytök magot is (marhatök)
Printable View
Szép napot mindenkinek, ültetni való csicsóka gumót keresek, remélem még nem késtem el vele....keresek még takarmánytök magot is (marhatök)
Elkéstél a csicsókával. Legkorábban, majd õsszel ültess, de a legjobb a tavaszi ültetés.
Most már 120-140 centisek a palánták. A gumója kibírja az átültetést, de a zöldje nélkül. Idén, nem is hozna termést.
Köszönöm a választ!!! Akkor tavasszal fogok majd ültetni. Takarmánytök magot még mindig keresek.
Tökbõl savanyúság paprikával.
Fûszerek: Bors, babérlevél, fokhagyma, pici mustármag, kevés kömény.
Csatolmány 6004
Hát, egy újszülöttnek minden vicc új :).
Én szintén zenész. Nekem is a csicsóka a vesszõparipám.
Még szt is hozzátenném, hogy ha õsszel levágja az ember a száraz növényeket,
nincs az az ember (leszámítva a szomszéd embert :D), aki megmondja, hogy a földalatt
hömpölyög a kaja. Ha raktározva lenne, azt az arra járó ellen minden bizonnyal einstandolná.
A franciák a II. VH-t nagyjából a csicsókán vészelték át.
Szerintem nekem a kertben mostanra már vagy 20-30 tonnányi lehet.
A Tápiói sima már a múlté.:)
Az új befutó a Balkányi Sárga.:D
Õstermelõ gazdálkodók lapja 2015.június-július 26-27.o.
Az új fajta 30%-kal nagyobb extrahálható tartalommal, 280%-kal magasabb polifruktóz tartalommal rendelkezik. 40ezer tõ/ha, 1 tõ 4-5 3,5m szárat és 50-60t/ha gumót ad.