-
Rombold le Budapestet!
Képszerkesztõ nyereményjáték a Galaktikánál.
http://galaktika.hu/rombold-le-budap...stalker-jatek/
-
Kíváncsi leszek a pályamunkákra. :)
-
..megvan a hétvégi programom,tudok pár tuti helyet...hétvégén átvedlünk .....felhúzzuk a játszó ruhát...
-
Sok sikert annak aki nevez! Én optimista nem lévén, inkább nem nevezek. :D
-
-
Idézet:
Eredeti hozzászóló
Tulelo
http://i.imgur.com/NBz2QtA.jpg
:-P
-
Az eredeti képek Miskolcon vagy Salgótarjánban készültek?
-
-
-
Egy lány aki Csernobilban motorozgat és sok képet készít a halott (nagyon is élõ jelenleg) területekrõl, melyeket egy blog formájában érdekes kommentekkel fûszerez. Szimpatikus csajszi :).
http://www.angelfire.com/extreme4/ki...index_hun.html
Jó elmerülést a múltban...