Ez igy cuzáme nem igaz, max az offshore.
Azóta van állandóan belvíz mióta nagyüzemi táblákat szétvágták és sok idióta betemette az árkokat, hogy bemehessen a földre... És ez még a legkisebb kár amit tettek a magyar Mezõgazdasággal a rendszerváltás után..
Nekem az mondták, hogy 3 évi nemzeti jövedelem volt a Tsz-sítés, és ennyi volt a kárpótlás is..
Megmondta a francia prof. nem engedjük be az éhes tigrist a báránykák közé..
A 80' évekbeli magyar Mg. az egyetlen volt az új-zélandi mellett a világon, amely nettó befizetõ volt költségvetésbe, meg lehet nézni mit csináltak vele.

