Balf.szok gyülekezete:
http://index.hu/kulfold/2014/09/15/n...at_a_tehennek/
"agyontapostak egy 45 éves német nõt, aki a Stubai-völgyben túrázott a kutyájával, és keresztülvágott egy körülkerített havasi legelõn"
Mert az a kerítés bizony dísznek van.
A "tehéntámadást" elég egyszerû kivédeni. Ugyanis bár agresszív, elég félõs tud lenni. Azaz ha az ember karlengetve, kiabálva megindul felé, simán elszalad (csak a tehén, a bika nem, szürkemarhából, bivalyból pedig egyik sem, de ez utóbbiakat nagyon ritkán tartják könnyen megközelíthetõ helyen). Ha van kéznél bot vagy erõsebb faág, az orrára kell csapni, ugyanis az a legérzékenyebb pontja, egybõl visszavonulót fúj.