Csatolmány 8359
Katalán éjszakai élet, este tíz után.
Barcelona. Olyan, mintha a zombi apokalipszis után lennénk.
Csatolmány 8359
Katalán éjszakai élet, este tíz után.
Barcelona. Olyan, mintha a zombi apokalipszis után lennénk.
Csatolmány 8360
Este tízkor minden bezárt a környéken.
Hihetetlen...
Csatolmány 8386
Pár napja készült kép.
Az "Amerikai Csillag" nevű halyó roncsa a Kanári szigeteken (The wreck of American Star (America) seen in July 2004 from land side, Fuerteventura, Canary Islands)
https://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015...9670142269.jpg
https://pbs.twimg.com/media/DLybPBKX0AEuuSa.jpg
https://en.wikipedia.org/wiki/SS_Ame...rteventura.jpg
Holnapután :hogymi:
Csatolmány 8622
Ehh, a fórummotor nagyon megvágta :cry: Egy Lehel-hûtõ ajtajának a felsõ része egy erdõszélen. Érdekes módon nincs más belõle, csak ez :)
Zdzis³aw Beksiñski (1929-2005) lengyel festõ, fotómûvész és szobrász. Egészen nyomasztó alkotások fûzõdnek a nevéhez. Köztük számos olyan, melyek akár egy végletekig eltorzult, posztapokaliptikus világ bizarr látomásainak is tekinthetõek. Alább stílszerûen a Karantén címû képe.
Csatolmány 8682
Ja, a képek mind a Beksiñski facebook oldalról származnak.
Csatolmány 8683
Az elsõ képen mindenki tartja a vírus miatti távolságot...
Meg különben sem maradtak otthol, hanem elmentek hegyet mászni.
Egy évvel ezelõtti képek a csernobili Zónából, egy magyar fotóstól:
https://index.hu/nagykep/2019/04/25/csernobil_2019/
A régi iskolám. Úgy néz ki mint egy épület Csernobilban. Rég bezárták, de érdekes hogy az épületet és a területet is hagyták az enyészetnek.
https://www.google.com/maps/@46.7716...7i16384!8i8192
A durva hogy Google-n se találok róla semmit. Mintha soha nem is létezett volna az iskola. Se a régi nevére nem dob ki találatot, se az újra, se arról nem találok hírt hogy bezárták.
Mégis találtam valamit. Hát, ez igen... Ez tényleg kész Fallout.
https://www.facebook.com/jozsi.bacso...33736186708538
Fura hogy még megvannak az öntöttvas radiátorok :)
Mi történne ha az emberiség az egyik pillanatról a másikra eltűnne?
https://www.youtube.com/watch?v=Akdj2pXDWqU
Csenyéte:
https://www.google.com/maps/@48.4366...7i16384!8i8192
Érdemes végigjárni a Google utcanézővel...
Rákerstem Kirgizisztánra, mondom megnézem Google utcanézővel a fővárosukat, biztosan nagyon szép. Random klikk és...
https://www.google.com/maps/@42.8601...l=en&entry=ttu
:hipnozis: :huuu:
Régi elhagyatott katonai bázis, 43 házzal. 800.000 dollárért eladó.
https://www.premierhomesearch.com/pr...nland-MN-55603
https://www.youtube.com/watch?v=F2Ir7nPkai8
Nyilván jó poénnak tűnik egy 40 hektáros katonai terület megvásárlása, de azért ez eléggé siralmas állapotban van, bár kellő mennyiségű őrültséggel és még több munkával kipofozható a hely. Szerintem az ár kicsit magas, tekintve, hogy Minnesotában van, ahol nyáron a bantuk is ropogósra sülnek, télen meg a jegesmedvék is pufajkát húznak. Szóval passzolom ezt a páratlan lehetőséget, Coco vagyok, nem hülye :D