Ezutan a 2 nagy vihar utan, az elmult evek szinte legesosebb tel vege idoszaka van. Odaat wales-ben egyre szarabb a helyzet, az arviz okozta kiomleseket az eso most folyamatosan taplalja. az elozo kommentet februar 18-an irtam, ma marcius 5-ik van es a helyzet sok helyen inkabb roszabbra fordult minthogy javult volna.

