Eredeti hozzászóló
TMIB
Én nem állítok semmit, csak azt mondom hogy több mint 15 éve kétszer ekkora terület égett le. Ez gondolom sok mindentõl függ, többek közt hogy van-e szél, milyen tûzoltási technikát választanak a tûzoltók, hogy gyújtogat-e valaki, stb. Hogy 30 fok helyett 32 fok van, az szerintem kevéssé számít. Ezt a fenti lista bizonyítja.
Nálunk teljesen rendben van az idõjárás, talán egy kicsit hideg van, bár ennyire északon ez azért nem annyira meglepõ. Nincs nálunk szárazság, az erdõ tiszta zöld, sûrûn esik az esõ.