A rendőr nem talált bizonyitékot, de sebaj, csinált AI-val.
De csak egy esetben... ja, nem egy csomó esetben. Annyi esetben hogy már sokaknak szemet szúrt a dolog és muszáj volt ellene eljárást inditani.
Nem csak vizsgálat, hanem valódi nyomozás folyik.Idézet:
"the officer is alleged to have used AI to “create evidential material in a number of cases”.
Letartóztatás még nem volt, de lehet hogy lesz ha véget ér a nyomozás. (Vagy őt is futni hagyják majd valami kis büntetéssel?)
https://www.independent.co.uk/news/u...-b2995126.html
