250-500 ember itt, 1000 ember ott, aztán összeadódik a sok nagyváros. Igaz, az ilyet inkább úgy kellett volna hogy még a jó időben szervezzék, mert ha túl hideg van, szállingózik a hó, hideg szél fúj, esik az jeges eső, akkor a tömeg már kevésbé fog megjelenni rajta.
De igaz amit mondasz, a gond hogy az összefogás tudna ezzel tömeget mozgatni, de ők együtt nyomulnak a kormánnyal az oltást, lezárást meg a többit illetően. A Gődény nem tudom van-e még, ő sok emberrel tüntetett tavaly, de kétlem hogy összefogna a Mi Hazánkkal az ügy érdekében, tekintve a Dávid-csillagos tetkóját. Valahogy szerintem nem fognának össze szerintem. :haha: Az LA75 párt meg ugye 0,1% vagy ki tudja mennyire erős. Alig ismeri őket valaki - még. Igaz, ők szervezték az első tüntetést a nyitásért, vagy 300 emberrel.
Szerintem télen, meg így karácsonykor inkább lenyugszik a hangulat.

