45 másodperc után :eek:
http://www.youtube.com/watch?v=VoO89cqDgJU
Printable View
45 másodperc után :eek:
http://www.youtube.com/watch?v=VoO89cqDgJU
Mi is látható a videón pontosan?
Egy szupercellát.
http://hu.wikipedia.org/wiki/Szupercella
"A szupercellából nem kizárt, hogy kialakulhat egy-egy tuba vagy tornádó is."
A videót látva tényleg elég közel állt hozzá. :)
http://koponyeg.hu/hireso/820-szaz-e...kinaban-video-
"másfél millió épület omlott össze....az szinte olyan mintha az országunk elpusztult volna...
Én is azon gondolkoztam, hogy ha másfél millió épület dõlt össze, akkor hogy lett csak 26 halott és hogy nem lett 26.000 halálos áldozat?
Nem biztos, hogy mind lakóépület volt (iskolák, hivatalok, garázsok, tárolók, kitudjamik...). És ha van rendes kitelepítési tervük, nem olyan semmilyen, mint nálunk, lehet, hogy megszervezték sok ember evakuálását.
Ha meg nem, hát ferdítenek. Reméljük, hogy az épületek számát illetõen és nem a hallottakéról...
Nincs forrásmegjelölés a magyar híroldalon.
http://www.youtube.com/watch?v=GtP3ls9_VhU
:eek:
(De mit röhögnek? :confused:)
Volt néhány igen halálos tornádó. Itt van néhány amiben több mint 100-an haltak meg.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...or_more_deaths