Szombaton Tenesseeben voltam fuvarban. Vártam, hogy kész legyen a pót 35 fok árnyékban, jött egy nyári zápor. Elment, újra kisütött a nap és még rosszab lett a helyzet a párás meleg miatt. Este 6-kor elindultam, hallgatom a rádiót egyszer csak elhallgat és az amerikai National Weather Service bemondja, hogy ahol épp voltam ott tornádó riadót rendeltek el. Kiérek a városból és egy domb után ezek a képek fogadtak.Csatolmány 3064Csatolmány 3065
Majd a vihar után ilyen víz maradt az aluljárokbanCsatolmány 3066
szép volt de marha félelmetes

