Sziasztok!
A "powerbank"-okról néztem pár videót. Aki használt már ilyet vagy ért hozzá nem ugy mint én...
Szóval a kérdés:
5v feszültséggel tölti a telefont és a telefon aksija:
Akkumulátor: BL-4YW
Akkumulátorkapacitás: 2000 mAh
Akkumulátorfeszültség: 3,7 V
(Nokia Lumia 925)
és felvan tüntetve a telefon aksiján a max töltés feszültség 4.2v.
Nem nyírják ki ezek a telefont vagy a telefonaksit?
Mert ez miatt nem merek venni power bankot.

