hat most kaptak eleget szegenyek a tornadokbol.
azert arra nagyon kivancsi lennek, hogy azok a prepperek akik a rrol beszelnek, hogy termeszeti katasztrofa eseten mennek a hegyekbe/erdobe/termeszetbe azok kozul mennyien kaptak a hatukra a bob-t es mentek ez erdobe?

