Amúgy nemsokára indul nálam az útifû-elrakós projekt, mert az is kedvére nõ a szõlõ között, ugyanis mindig szelektíven irtjuk a "gazt". Ezzel kapcsolatban is érdekelne valami. A mag feldolgozása; olvastam a maghéj hatásairól és konyhai hasznáról (sûrítés).

