-
Ezutan a 2 nagy vihar utan, az elmult evek szinte legesosebb tel vege idoszaka van. Odaat wales-ben egyre szarabb a helyzet, az arviz okozta kiomleseket az eso most folyamatosan taplalja. az elozo kommentet februar 18-an irtam, ma marcius 5-ik van es a helyzet sok helyen inkabb roszabbra fordult minthogy javult volna.
-
-
Csütörtökön pedig egy nap alatt minimum 104 ember halt meg villámcsapástól Indiában.
https://hirado.hu/kulfold/havaria/ci...-kovetkezteben
-
Akkora vihar volt Gyõrnél, hogy a vonatok sem jártak
"A katasztrófavédelem szerint sok munkát ad a tûzoltóknak a felhõszakadás és viharos idõjárás Gyõrben és környékén. Rövid idõn belül több mint nyolcvan helyre hívták az egységeket, elsõsorban kidõlt fák eltávolításához."
-
Özönvíz - Családokat kell kitelepíteni Zalában a hatalmas esõ miatt
Ezért is jó lehet, ha van otthon összekészítve menekülõzsák.
Meg ennyit azokról a csõlátású kritikákról, hogy a prepperek a világvégére készülnek, meg "minek készülni egy zombiapokalipszisre". Magyarország, 2020, családokat telepítenek ki az esõzés miatt. És biztos vagyok benne, hogy mindegyikük örülne egy összekészített BOB-nak.
-
1 Csatolmány(ok)
Brutális vihar csapott le Gyõrre, hömpölygött az utcákon a víz
Kiborult Gyõr polgármestere, hogy egyetlen vihartól “Közép-Európa Velencéje” lett a városból
Azon gondolkodom, hogy mi lehet az a viszonylag hétköznapi esemény, ami 2020-ban nem bénítja meg 10 perc alatt az országot. Az áramszünet, negyedórás esõ, egy alkalommal történõ téli hóesés nem tartozik ezek közé. (Bár az árvíz ellen anno jól védekezett az ország.)
És akkor enyhén szólva messze vagyunk egy SHTF-tõl... Úgyhogy elõre, prepperek! :thumbup
Szõke BMW-hölgyemény azt mondotta, hogy pont félrenézett, ezért nem látta meg a vizet. Benne is ragadt:
Csatolmány 8816
:rolleyes:
-
-
-
Könnyed augusztusi idõjárás Olaszországban:
https://youtu.be/WyQMf8EPAgc
-
VIDEÓ: Tornádó pusztított Csehország és Szlovákia határán – többtucatnyi sérült, hatalmas anyagi károk
"Jégesõvel kísért tornádó pusztított csütörtök este Dél-Morvaországban, legalább 150 ember megsérült és hatalmas anyagi károk keletkeztek – jelentette a közszolgálati cseh hírtelevízió (ÈT24). „A tornádó emberéleteket is követelt, de az áldozatok számát egyelõre nem tudjuk pontosítani” – közölte Hedvika Kropáèková, a dél-morvaországi mentõszolgálat szóvivõje."
https://ujszo.com/kulfold/video-torn...s-anyagi-karok