Oldala 2 of 4 ElsõElsõ 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény 11 to 20 of 32

Topic: Mad Max

  1. #11
    MPF támogató Stuka's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2014
    Lakhely
    Gyõr
    Hozzászólások
    118
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    én is el tudtam volna képezelni egy mad max 4 Mel Gibsonnal,ez az új se tünik rossznak csak mintha nem is lenne nagyon sztorija csak akció,de megfogom nézni és remélem valami történet is lesz majd.

  2. #12
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,765
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,230
    Given: 1,208

    0 Not allowed!
    Mad Max – A Sebesség Istenei (cikk)

    http://geekz.444.hu/2014/08/03/mad-m...esseg-istenei/

  3. #13
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,765
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,230
    Given: 1,208

    0 Not allowed!



  4. #14
    Senior Member Unicornis's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Hozzászólások
    875
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Itt az Új Mad Max második elõzetese!
    https://www.youtube.com/watch?v=YWNWi-ZWL3c
    Szerintem istenkirály lesz a film látványvilága!

  5. #15
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,765
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,230
    Given: 1,208

    0 Not allowed!
    Szépnek szép, de az egész teljesen CGI. Hiába mondták nekem hogy nem CGI, de egyértelmû hogy az. A kaszkadõrök se hülyék, nem fognak fejjel ugrani 8 méterrõl egy autóra. Szép, de én nagyon érzem hogy -nekem- nem fog tetszeni. Nekem pont az tetszett az eredeti filmekben, hogy annyira egyszerûek voltak, tehát el tudtam képzelni a helyzetet. Minden valóságos, a kosztüm, az akciójelenetek, a karambolok, a megrongált autók, a tûz, a füst, minden. Ez meg ilyen Michael Bay típusú CGI fesztivál. Hoz majd pénzt? Ráugrik a nézõsereg? Biztosan. De akiknek az eredeti Mad Max 1 és 2 tetszett, azoknak nagy eséllyel nem fog tetszeni ez az új. Ránézésre nem lesz klasszikus és nem lesz kult film.

  6. #16
    Senior Member Fallout11's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Pest megye
    Hozzászólások
    542
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Szerintem inkább vicces volt ez az elõzetes mint érdekes... ahogy túlélõ is én maradok az eredetiknél.

  7. #17
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,765
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,230
    Given: 1,208

    0 Not allowed!
    Szûz szemmel: a Mad Max elsõ része 1979-bõl

    http://index.hu/kultur/cinematrix/20...emmel_mad_max/



    Szûz szemmel: Mad Max 2. – Az országúti harcos 1981-bõl

    http://index.hu/kultur/cinematrix/20...rcos_1981-bol/

  8. #18
    Senior Member Unicornis's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Hozzászólások
    875
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Na, itt az elsõ kritika az új Mad Max filmrõl!
    A kritikus odáig van, meg vissza, tõle!
    http://www.origo.hu/filmklub/blog/kr...ze-theron.html
    Ezek szerint tényleg nagyon jó lehet!

  9. #19
    Senior Member Unicornis's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Hozzászólások
    875
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Érdemes megnézni az új Mad Max filmet!
    A II. rész stílusában készült, a legjobb vonalat erõsíti. Csak azokat a momentumokat vették át a régi filmekbõl amik jók voltak.
    A történet jó, a karakterek jobban kidolgozottabbak mint régiekben. CGI alig van benne, végig kõkemény kaszkadõri munka látszik a filmen. Jól pörög a film végig, nem lehet unatkozni! A látvány egyedülálló!
    De a 3D érdemben nem tesz hozzá a fimhez. Anélkül is ugyanúgy élvezhetõ.
    Ajánlom mindenkinek! (Én már kétszer megnéztem)

  10. #20
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,765
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,230
    Given: 1,208

    0 Not allowed!
    Akkor nekem is meg kell néznem. Ha mindenki azt mondja hogy jó, akkor csak nem lehet rossz.


A topic keresõszavai:

Posting Permissions

  • Te nem nyithatsz új topicot
  • Te nem szólhatsz hozzá
  • Te nem csatolhatsz fájlokat
  • Te nem szerkesztheted a hozzászólásaid
  •