0
| Thumbs Up |
| Received: 0 Given: 0 |
Egy kis segítség kellene, a Fallout 3 Point Lookout dlc-t tolom épp(régen csak az alapot vittem végig) és a kinai kémes küldetésben elakadtam ott ahól bekéne jutom a bunkerbe a kuri mellet.
Azt írja használjam a szemüveget, amit meg is tettem így látom a jelölést a "vázákon" amiket a számsorba le is nyomogatok de nem történik semmi :-/