Idézet Eredeti hozzászóló Zacskóbicska Hozzászólás megtekintése
Ez nem a sugárzás hatására van. (Ha attól lenne, már sokkal több és komolyabb bajuk is lenne, ami mellett ez a tünet elhanyagolható lenne.)
Valami oka csak van, esetleg át kell rakni a chemtrail témába?
Azért az illetékeseknek és a médiának nem titkolózniuk kellene, hanem kivizsgálni, tájékoztatni, akkor nem kellene találgatni, ijedezni...