Ok, áttettem.

Csak ha vitáztok, akkor ne felejtsétek el a szabályokat.

1. Egymásnak megadni a tiszteletet.
2. Elfogadni hogy a másik véleménye más lehet.
3. Nem kell túl komolyan venni, mert ez az Internet és bárkinek van igaza, az semmire nincs hatással és nem is igazán számít.