Telekügynök:- Uram, higgyel el, nagyon jól fog járni ezzel a folyóparti telekkel! Gondolja meg: reggel felkel, a teraszáról beveti a horgot és reggelire már sütheti is a frissen fogott halat!
Vevõ: - Jó, jó, ez valóban csábító lehetõség! De mit csinálok árvíz esetén?
Ügynök: - Ne izguljon, kérem! Tudja, hogy hol van onnan a folyó?