0
| Thumbs Up |
| Received: 1 Given: 0 |
Találtam egy ilyet, egész jó, bár szerintem nem 100% meggyõzõ, de mindenesetre elgondolkodtató:
http://www.everystudent.hu/a/letezik.html
És nem vitát akarok nyitni, mindenki olvassa el, akit érdekel, és annyit hasznosítson belõle, amennyit akar/képes/tud.