0
| Thumbs Up |
| Received: 0 Given: 0 |
én is el tudtam volna képezelni egy mad max 4 Mel Gibsonnal,ez az új se tünik rossznak csak mintha nem is lenne nagyon sztorija csak akció,de megfogom nézni és remélem valami történet is lesz majd.