Sziasztok.
Úgy érzem, a rám gyakorolt hatása miatt meg kell említenem ezt az igazán csodálatos kivonatot. A fejbõröm télen gyakorta megfázik és hámlani kezd(nem korpás)..bõrgyógyász javasolta a teafaolajat. A samponhoz keverve néhány héten belül lecsökkentette a tüneteket.
Utánaolvasva tényleg egy csodás anyagról van szó, amit érdemes alaposan megismerni. Azóta a tusfürdõhöz is keverek belõle, frissíti és dezodorálja a bõrt. Rendszeresen használom és nagyon bevált.
Gomba-baktérium és vírusölõ szer, mely az immunrendszert is támogatja..


Itt egy cikk a hatásairól:http://szabadonebredok.info/teafaola...-antibiotikum/