Idézet Eredeti hozzászóló mmilan21 Hozzászólás megtekintése
Csak egy jó tanács.
A lakaton se spóroljon senki, mert az egyszerû/olcsó lakatokat két villáskulccsal szét lehet feszíteni vagy egy sörös doboz falából készített faék egyszerûségû eszközzel ki lehet nyitni.
Persze az egyszerû/olcsó lakat is jobb a semminél egy amatõrrel szemben, de a kicsit tapasztaltabbak már ismerik ezeket a szó szerint filléres trükköket.
Én inkább a lakat védelmérõl gondoskodnék. Konténeren láttam olyan megoldást, ahol az ajtó csukott állapotában egy 4mm vastag lemezbõl hegesztett doboz borult a lakat köré. Oldalról és felülrõl takarva volt a lakat. Csak alulról volt hozzáférhetõ. ott kellett beakasztani és zárni. Csak a lakat aljához lehetett így hozzáférni. A lakat testéhez, pántjához sem fûrésszel, sem villáskulccsal nem lehetett hozzáférni.