Vasárnap indult a következõ rész, már meg is néztük.

Egész jó volt, kivéve hogy pl. a végén gõzöm se volt hogy kik voltak azok a fekete ruhások. Kicsit túl pörgõs volt itt-ott, lehet hogy túl fáradt voltam azért nem volt telesen tiszta a helyzet.