0
"Információink szerint egy erdõirtásnál fadarálék gyulladt ki 21 óra környékén Velem közelében, a Hörmann-forrásnál."
Volt esõ az elõzõ napokban?
A víztõl elindulhatott a lebontási folyamat és begyulladhatott nem?
Gyûjtsd szelektíven a hulladékot, hasznosíts újra! Jó-jó, de hol a jéghegy?