0
| Thumbs Up |
| Received: 0 Given: 0 |
Nem eszköz, mégis mivel magam csináltam és majd az eszközök tárolására szolgál ide rakom.
Szóval március elsejével hazaköltöztem Mo-ra. Viszont a kiszemelt tanya megvétele ugrott. Ezért a lakásomban kellett valamiféle tárolóhelységet kialakítani a motyónak. Jobbról és szemben a lakás fõfalai vannak. Balra és elöl gipszfal. Tehát nem éghetõ osztályba sorolható. Egyedül az ajtót kéne impregnálni égéskésleltetõvel. A fényképezõgép mellett jobb oldalon van a bejárat. Vagyis ha tiplizni kell, akkor a BOB és minden, amit vinni szeretnék közel van. De, akár lakástûz esetén is ezeket a cuccokat gyorsan ki lehet menekíteni. Ide került be a polc, miután leraktam a nagy kopásállóságú laminált padlót és kifestettem. Elférnek a szerszámok, takarítóeszközök. Jöhet a BOB (a takarítógép mellé alulra) és a fogyóeszközök (víz, kaja, egyéb). Az egész helység 1,30x1,30m. Tehát bármelyik panelban meg lehet csinálni egy hasonlót valamely nagyobb szoba lecsippentésével. Szárazfalazással (gipszkarton vagy Ytong) pedig bárki elkészítheti otthon házilag.
kamra.jpg
Stay calm & never quit. - tulelniatermeszetben.blog.hu