Idézet Eredeti hozzászóló raktaros Hozzászólás megtekintése
Köszönöm, úgy néz ki nehezebb lesz mint gondoltam.
Nincs semmi nagy erõforrás igényem, maximum youtube ami olyan.
Sajnos a mostani is sokszor leül a firefox alatt is, valahogy elfogy a memória, jó hogy sok lap van megnyitva de 2giga ram hova kell neki (akkor kezd belassulni).
Firefox újraindít megint megy szépen. A másik kettõ meg nem tudom hol van, talán a videókártya köti le?
Asztali nem opció, nincs helyem
Ha lenne helyem erre rátolnám a monitort és egyenlõre meg lenne oldva.
Nem fiókos vinyóra gondoltam, csak hogy nem kell érte szétszedni a gépet.
A mostani alján semmi ablak, még akkunak sem.

Van bolt ahol ilyen használt gépeket árulnak vagy apróhirdetési oldalakon kell keresni?
Milyen oprendszer a preferencia?
Linux-al sokat spórolhatnál.

Amúgy kinézel bármit, rákeresel, hogy teszt, ott meg lesz körbefotózva és leírják, hogy mi van az esetleges ajtók mögött a hátlapon. Valószínûleg elég lesz a konzumer tetejét lõni ilyen szempontból, asszem dell inspiron 7000-res széria már olyan ajtókkal jött. VAgy az üzleti alja, pl lenovo thinkpad (nem vagyok benne biztos, hogy hova tartozik, meg talán évjáraton is múlik). Ha valamit sikerül lõni 8 GB rammal az már királyság, meg a matt ips képernyõre mennék rá, ha sokat ülsz elõtte, de az csak használtban lesz ennyiért szerintem.

Processzor az ilyen formán szinte mindegy i3, vagy följebb, ha van bármi aminek nem "U" (H, vagy HQ a jó) az utolsó betûje az segíthet, de ez is csak használtban lesz ennyiért.