0
| Thumbs Up |
| Received: 2 Given: 0 |
Tehát azt akarod mondani, hogy te nem érzed a saját bõrödön és környezeten a klímaváltozást, az anomáliákat?
Azzal amúgy tökéletesen tisztában vagyok, hogy a tajgák életéhez mindig is hozzátartozott a 'spontán' erdõtûz. Épp a közelmúltban olvastam a "30 napig megy a levél. Szibériai elbeszélések" c. novelláskötetet, amelyben számos említés van az erdõtüzekre, az egyikben pl. egy pszichopata direkt belehajt motorcsónakkal a tûz elõl menekülõ, a folyón épp átúszó több ezres mókustömegbe. (Utána meglincselik a faluban.) De pl. Arszenyev Derszu Uzalájában is számos utalás van a tajgatüzekre.