Olyan világvége lesz, hogy besz@rsz. Ezért kell mindenkinek klotyópapír.
Most az idióták miatt vettem két havi adagot itthonra pluszban, mert még a végén itt is elfogy az összes a boltokból. Ezzel kezdtem is a sort, és máris fogy itt is a budipapír