3
szemüveg
kontaktlencse
| Thumbs Up |
| Received: 105 Given: 94 |
Több, mint egy év után árnyalnám a képet. Egy műtét az bizony műtét, és látni ugyan tökéletesen látok amennyire én és az üzemorvos meg tudja ítélni, azonban van néhány kellemetlenség. Egyrészt fényudvar szerű jelenséget látok főleg éjjelente a fényforrások körül (nem én találom ki és nem én vagyok az egyetlen, sőt még a klinikák oldalán is dokumentált dolog amire ők persze azt mondják, hogy átmeneti), másrészt érezhetően gyengébb a szemem, mármint maga a szerv. Úgy tudnám elmagyarázni, hogy a hideg széltől könnyen bekönnyezek, könnyebben elfárad számítógép előtt, már a kisebb por is jobban zavarja mint azelőtt, stb. Szóval azért át kell gondolni a dolgot. Részemről mivel mindig utáltam a szemüveget és relatíve nagyobb dioptriám is volt (-4 körül) , így nem bántam meg továbbra sem.