Oldala 62 of 64 ElsõElsõ ... 12526061626364 UtolsóUtolsó
Eredmény 611 to 620 of 631

Topic: The Walking Dead

  1. #611
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,806
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,236
    Given: 1,214

    1 Not allowed!
    Tegnap indult az utolsó évad második fele.

    Kicsit elgondolkodtatott.



    Spoiler:

    Az a rész, ahol disznóság került ki a közösség kormányáról, ezért az emberek kimentek tüntetni, majd hirtelen a hatóságok azt mondták hogy lezárás van és kijárási tilalom, mert zombi-vírus veszély van és mindenki menjen haza, mert aki tovább tüntet és nem marad otthon azt az a rendőrök letartóztatják a lezárást be nem tartó emberek saját biztonsága érdekében.


    Honnan ismerős nekem ez a sztori?

  2. #612

  3. #613
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,806
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,236
    Given: 1,214

    1 Not allowed!
    Véget ért a nagy sorozat, lesz 3 kisebb szétágazó sztori. 1 Ricknek és Michonne-nak, 1 Negan és Maggie-nek és egy Daryl-nek.

  4. #614
    MPF támogató P. Dude's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2020
    Hozzászólások
    4,983
    Thumbs Up
    Received: 554
    Given: 1,039

    1 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    Véget ért a nagy sorozat, lesz 3 kisebb szétágazó sztori. 1 Ricknek és Michonne-nak, 1 Negan és Maggie-nek és egy Daryl-nek.
    Kb. itt tartok.



    Magyar szinkronnal szerintem még jobb a jelenet.

  5. #615
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,806
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,236
    Given: 1,214

    1 Not allowed!
    Ennek a fekete ruhás, fehér maszkos csapatnak nem volt sok szerepe a sorozatban. Kicsit fura volt hogy odadobták őket, aztán néhány rész alatt vége is lett. Persze nem volt rossz a csatajelenet a végén.

  6. #616
    MPF támogató P. Dude's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2020
    Hozzászólások
    4,983
    Thumbs Up
    Received: 554
    Given: 1,039

    1 Not allowed!
    Közben kezdett a TWD folytatása:

    https://www.sorozatjunkie.hu/2023/06...ead-dead-city/

  7. #617
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,806
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,236
    Given: 1,214

    1 Not allowed!
    Nem tudom hogy említettem-e a zombis topicban vagy valahol de lehet hogy elfelejtettem. Megnéztem az első két részt, elég jó.

  8. #618
    MPF támogató
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Canada
    Hozzászólások
    444
    Thumbs Up
    Received: 95
    Given: 8

    1 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom hogy említettem-e a zombis topicban vagy valahol de lehet hogy elfelejtettem. Megnéztem az első két részt, elég jó.
    En is lattam, szerintem is Jo, de meg a Fear the walking dead is Jo.

  9. #619
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,806
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,236
    Given: 1,214

    0 Not allowed!
    Ééééés nem lett rendesen lezárva. Nem spoilerezek, de megnéztem a 6. (a befejező) részt, és nincs rendes vége.

  10. #620
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,806
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,236
    Given: 1,214

    0 Not allowed!
    Azt mondják hogy 5 ! évad lesz belőle. (legalább)

    A Daryl sorozat sem 1 évados lesz. Meg a Rick-Michonne sorozat sem.

    Ha az lett volna hogy 2 évad, sok résszel, akkor oké. De hogy 6 részenként akarják letolni 5 éven keresztül... ? Vagy hogy lesz ez?

    És persze nincs biztosíték arra hogy akkor is normális vége lesz és nem megint egy nyitva hagyott ajtó egy újabb, későbbi folytatásnak...

Posting Permissions

  • Te nem nyithatsz új topicot
  • Te nem szólhatsz hozzá
  • Te nem csatolhatsz fájlokat
  • Te nem szerkesztheted a hozzászólásaid
  •